OMNITRONIC MPVZ-350.6 PA mixing Amplifier
MPVZ-350.6 wzmacniacz PA 6 strefowy
wygodna kontrola głośników PA dzięki technologii 6-strefowej
6 wyjść stref PA z oddzielnymi regulatorami 5-stopniowymi
Wyjście Master PA (70 V i 100 V)
Wyjście dla głośników o małej impedancji (4-16 omów)
2 wejścia mikrofonowe tylne (gniazdo 6,3 mm, nieizolowane)
1 wejście mikrofonu przedniego (kombinacja gniazda XLR / 6,3 mm, niewymagająca) z regulowanym obiegiem priorytetowym
Wszystkie wejścia mikrofonu z oddzielnymi regulatorami poziomu
3 wejścia liniowe (stereo RCA) z oddzielnymi regulatorami poziomu
1 wyjście liniowe (stereo RCA)
Gong, przełączalny
Regulacja tonów wysokich i niskich dla sygnału wyjściowego
7-krotny wyświetlacz poziomu LED
Sterowanie głównym sygnałem wyjściowym
Chłodzony wentylatorem
Obwody ochronne z sygnalizacją LED: nadprądowe, zwarciowe, opóźnienie włączenia
Montaż Rack 19"
Zasilanie: 230 V AC, 50 Hz ~
Zużycie energii: 700 W
Moc wyjściowa: 350 W RMS
Typ wyjścia: 70 V, 100 V lub 4-16 omów
Prąd wyjściowy: 2,5 A (70 V), 1,8 A (100 V)
Wejścia mikrofonowe: 5 mV, 600 omów
Wejścia liniowe: 300 mV, 10 kohms
Złącza głośnikowe: Złącza śrubowe, listwa zaciskowa
Zakres częstotliwości: 80 Hz - 16 kHz
Zniekształcenia: 0,5% (1 kHz)
Stosunek S / N: 85 dB (linia), 75 dB (mikrofon)
Wymiary: 483 x 385 x 92 mm
Waga: 16 kg
Waga presyłki: 16,20 kg
350W,70/100V,4-8Ohm,6stref