OMNITRONIC MPVZ-180.6P PA Mixing Amp
MPVZ-180.6P Wzmacniacz 6-stref mikser player
6-strefowy wzmacniacz PA mono z mikserem, odtwarzaczem MP3 i pilotem IR
Wygodna kontrola głośników PA dzięki technologii 6-strefowej
6 wyjść strefy PA z oddzielnymi regulatorami 5-stopniowymi głośności
Wyjście Master PA (70 V i 100 V)
Wyjście dla głośników o małej impedancji (4-16 omów)
Odtwarzacz MP3 z pilotem IR i LCD z niebieskim podświetleniem
Gniazdo kart SD i wejście USB
Funkcje nawigacji i powtarzania folderów (1, Wszystko)
2 wejścia mikrofonowe tylne (gniazdo 6,3 mm, nieizolowane)
1 wejście mikrofonu przedniego (kombinacja gniazda XLR / 6,3 mm JACK) z regulowanym wyciszeniem priorytetowym
Wszystkie wejścia mikrofonu z oddzielnymi regulatorami poziomu
3 wejścia liniowe (stereo RCA) z oddzielnymi regulatorami poziomu
1 wyjście liniowe (stereo RCA)
Gitara, przełączalna
Regulacja tonów wysokich i niskich dla sygnału wyjściowego
7-punktowy wyświetlacz poziomu LED
Sterowanie głównym sygnałem wyjściowym
Chłodzony wentylatorem
Obwody ochronne z sygnalizacją LED: nadprądowe, zwarciowe, opóźnienie włączenia
Montaż szafy Rack 19"
Zasilanie: 230 V AC, 50 Hz ~
Zużycie energii: 360 W
Moc wyjściowa: 180 W RMS
Typ wyjścia: 70 V, 100 V lub 4-16 omów
Prąd wyjściowy: 2,5 A (70 V), 1,8 A (100 V)
Wejścia mikrofonowe: 5 mV, 600 omów
Wejścia liniowe: 300 mV, 10 kohms
Złącza głośnikowe: Złącza śrubowe, listwa zaciskowa
Zakres częstotliwości: 80 Hz - 16 kHz
Zniekształcenia: 0,5% (1 kHz)
Stosunek S / N: 85 dB (linia), 75 dB (mikrofon)
Odtwarzacz audio w formacie odtwarzania: MP3
Dostępne nośniki danych: urządzenia USB i karty SD (HC) o pojemności do 32 GB
System plików: FAT32
Liczba plików: maks. 999
Wymiary: 483 x 385 x 92 mm
Waga: 12 kg
Waga przesyłki: 12,80 kg
180W, 70/100V,4-8Ohm,6stref,playerUSB/SD