Allen&Heath QU-32

9,400.00zł

Dostawa: 1 do 3 dni

Dodaj do listy życzeń

Allen&Heath QU-32

Qu-32 to połączenie wyjątkowej łatwości użytkowania z najwyższej klasy wydajnością audio, co zawdzięcza czułemu ekranowi dotykowemu, 33 zmotoryzowanym tłumikom oraz uznanym w świecie, sterowanym cyfrowo przedwzmacniaczom AnalogiQTM.

Bazując na technologiach oraz interfejsie zastosowanych w systemach GLD oraz iLive, miksery Qu-32 czynią dostęp do cyfrowego świata miksowania jeszcze łatwiejszym niż do tej pory.

KSZTAŁT

Mikser został wykonany z solidnej, giętej na zimno blachy Zintec. Obudowę zaprojektowano w ten sposób, aby zapewnić maksymalną wytrzymałość i sztywność, zachowując przy tym niską wagę oraz łatwość montażu w racku. Dodatkowym atutem tego miksera jest to iż nie zawiera żadnych wentylatorów, czyli jest absolutnie bezgłośny co ma niebagatelne znaczenie w warunkach studyjnych. Ponadto jego charakterystyczny kształt obudowy gwarantuje optymalny przepływ powietrza, eliminując tym samym potrzebę wykorzystania aktywnego chłodzenia. Konstrukcja zapewnia również dodatkowe korzyści, jak np. użyteczną przestrzeń pod mikserem, którą można wykorzystać w dowolny sposób, przykładowo trzymając w niej mikrofon, dysk USB lub „input listę”.

DOŚWIADCZENIE W MIKSOWANIU

Gigantyczna moc przetwarzania i zaawansowana funkcjonalność w mikserze audio na niewiele się zda jeśli ich obsługa oraz dostęp nie będą błyskawiczne i intuicyjne. Już w pierwszym kontakcie z Qu-32 są odczuwalne lata badań nad ergonomią oraz doświadczenie realizatorskie osób projektujących nad zapewnieniem naturalnego wyglądu oraz optymalnej wygody pracy. Nie chodziło tu o samo odtworzenie analogowego interfejsu, tylko o zaprojektowanie rozwiązania przejrzystego, wygodnego i intuicyjnego dla wszystkich, nie tylko fanów cyfrowego stylu, ale również osób preferujących „starą szkołę” realizacji.

32 wejścia Mono, mikrofonowo-liniowe (TRS + XLR)
33 zmotoryzowanych tłumików
3 wejścia Stereo (TRS)
24 wyjścia Mix (XLR)
4 grupy stereo
2 wyjścia matrycowe
4 grupy mutujące
4 grupy DCA
4 silniki efektowe
4 wysyłki/powroty efektowe
10 przypisywalnych klawiszy
32x32 insterfejs audio USB
Kontrola DAW MIDI
Wyjście cyfrowe AES
Przywoływalne przedwzmacniacze AnaLOGIQTM
Qu-Drive - bezpośrednie wielokanałowe nagrywanie/odtwarzanie na dyskach USB
7” ekran dotykowy
Biblioteka efektów iLive
dSNAKETM - zdalny port audio
Kompatybilność z systemem miksu personalnego ME
Qu-Pad – aplikacja na iPada
Cyfrowy trim, odwrócenie fazy, HPF, bramka, insert, 4-pasmowy korektor parametryczny, kompresor, delay na wszystkich wejściach
Instert, 4-pasmowy korektor, tercjowy korektor graficzny, kompresor, delay na wszystkich wyjściach Mix
Wbudowany generator sygnałowy
Analizator RTA ze wskaźnikiem poziomu szczytowego

5 innych produktów w tej samej kategorii:

Kategorie

Promocje

Ostatnio przeglądane

Najczęściej kupowane