Allen&Heath QU-PAC

5,300.00zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Dostawa: 7 do 14 dni

Dodaj do listy życzeń

Allen&Heath QU-PAC

Mikser cyfrowy do racka pozbawiony fizycznych tłumików
Qu-Pac to ultrakompaktowy mikser cyfrowy z wbudowanym wyświetlaczem dotykowym oraz aplikacją sterującą dla iPad. Mikser Qu-Pac został zaprojektowany zarówno do realizacji na żywo jak i instalacji. Jest wolnostojącym, montowanym w racku mikserem, który stanowi elastyczne rozwiązanie nie tylko dla zespołów, ale również szkół, hoteli i klubów.

Możliwości
Qu-Pac oferuje 16 wejść mono, 3 wejścia stereofoniczne oraz 12 szyn wyjściowych umiejscowionych na tylnym panelu. Mikser może być rozszerzony do 38 wejść i 28 wyjść po podłączeniu za pomocą kabla CAT5 cyfrowych stageracków z rodziny Allen & Heath AudioRacks. Mikser oferuje ponadto całkowite wywoływanie ustawień danej sceny włączając ustawienia przedwzmacniaczy, wielośladowe nagrywanie na USB przez Qu-Drive, możliwość sterowania zdalnego odsłuchem osobistym, ducking kanałów, wielokanałowe odtwarzanie przez USB. Do dyspozycji mamy - znaną z konsolet z rodziny iLive - doskonałej jakości bibliotekę efektów co czyni Qu-Pac najbardziej funkcjonalnym w tej klasie mikserem cyfrowym.

Sterowanie za pomocą tabletu
Aplikacja Qu-Pad kontynuuje trend zdalnego miksowania za pośrednictwem iPada, który zapoczątkowano w konsoletach iLive. Pozwala ona na bezprzewodową kontrolę kluczowych parametrów i ustawień miksera, dając swobodę miksowania w każdych warunkach scenicznych. W przeciwieństwie do montowanych w obudowie rack i sterowanych wyłącznie poprzez tablet mikserów cyfrowych, Qu-Pac posiada 5-calowy kolorowy wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości. Za pośrednictwem przyjaznego interfejsu ułatwia on dostęp do wszystkich funkcji: służy do rutynowych operacji, ale może być także wykorzystany jako alternatywe sterowanie w sytuacjach problemów z siecią wi-fi. W pełni konfigurowalny ekran Qu-Control może pracować w trybie podglądu mierników poziomów kanałów, mutowania i przypisywania przejść, które są dowolnie dopasowane do potrzeb użytkownika. Możliwe jest także przypisanie różnym użytkownikom poziomu dostępu do miksera, wprowadzenie hasła zabezpieczającego oraz przypisanie dowolnych funkcji dla 15 programowalnych przycisków.

USB
Wbudowane złącze USB Qu-Drive, poza nagrywaniem i odtwarzaniem plików stereo w formacie Wav, może służyć do rejestrowania i odtwarzania 18-kanałowych zapisów. Pozwala to na wygodne nagrywanie w warunkach realizacji na żywo i w stałych instalacjach.

Interfejs
Qu-Pac 32x32 to interfejs audio dla Windows i Mac. Stanowi on idealne rozwiązanie dla monitoringu oraz zgrywania w studio. Dopasowując się do zwiększających się wymogów instalacji stałych czy rozbudowanych składów muzycznych, niskolatencyjne złącze Allen & Heath dSNAKE pozwala na podłączenie do miksera przez kabel CAT5 cyfrowych racków AB168, AR84 i AR2412. Dodatkowo, Qu-Pac oferuje dwa rozwiązania do monitoringu osobistego: aplikację Qu-You dla iPhone’a lub osobiste miksery ME-1, połączone z konsolą przez port dSNAKE.

Wejścia mic/line miksera oparte są na przedwzmacniaczach AnaLOGIQ, sterowanych cyfrowo i całkowicie przywoływanych wraz ze sceną, optymalizowanych pod kątem transparentnego i pozbawionego zniekształceń przetwarzania sygnału. Qu-Pac posiada emulacje efektów dokładnie takich jak w profesjonalnej serii konsolet koncertowych iLive. Użytkownicy mogą się też spodziewać takich rozwiązań jak miernik RTA czy wszechstronny monitoring i pomiar poziomu.

16 sterowanych cyfrowo preampow mikrofonowych/ wejść liniowych AnaLOGIQTM
Rozszerzalny do 38 wejść poprzez dSNAKETM (32 Mono + 3 Stereo Input Channels)
3 Wejścia Stereo (TRS)
12 Wyjść (XLR) na pokładzie
4 Stereo Groupy
2 Matryce stereo
AES Digital Out
4 Grupy DCA
4 Mute Groupy
Dostępna darmowa aplikacja Qu-Pad iPad App do miksowania i sterowania mikserem
Dostępna darmowa aplikacja Qu-You iPhone App do personalnego odsłuchu
Qu-Drive wielośladowe nagrywanie a odtwarzanie za pomocą nośników USB
15 programowalnych klawiszy funkcyjnych
16 programowalnych klawiszy wyboru kanałów
Qu-Control custom screen to suit application
4 procesory efektów
4 wysyłki i powroty efektów
32×32 USB Audio Interface
5” Calowy ekran dotykowy wysokiej rozdzielczości
Biblioteki efektów iLive
Kompatybilne z ME Personal Mixing System
Trim, przełącznik polaryzacji, filtr dolnozaprowy, bramka szumów, insert / ducker, 4-band PEQ, Kompresor i delay na wszystkich wejściach
Insert, 4-band PEQ, 1/3 octave GEQ, kompresorr i delay na wszystkich wyjściach
Wbudowany generator sygnałów
Miernik RTA z wykrywaczem Peak-ów

5 innych produktów w tej samej kategorii:

Kategorie

Promocje

Ostatnio przeglądane

Najczęściej kupowane